Inloggen

Inloggen

Overvliegen 2015

​Elk jaar een terugkerend evenement bij elke scoutinggroep in Nederland, zo ook bij de HSG: Het Overvliegen.

Dit jaar lag de organisatie in handen van de Woudlopers en de Istari.

Het overvliegen was dit jaar wat anders van insteek dan andere jaren. De overvliegers werden dit jaar juist in het zonnetje gezet. Eerst kregen ze allemaal een mooie schminkbeurt en daarna werden ze, per speltak, onder luid gejuich de 'Arena' binnengebracht. Daar aangekomen mochten ze nog even afscheid nemen van hun oude speltak door ze even lekker nat te spuiten met water! Na een klim over de brug mochten ze bovenop nog even waterballonnen gooien. Onderaan wachtte hun nieuwe speltak ze op!

Het was stralend weer, dus er werd veel gebruik gemaakt van alle meegebrachte waterpistolen! Gelukkig had bijna iedereen 'droge kleren' bij zich! Nadat iedereen was overgevlogen kon, onder het genot van een broodje hamburger en een glaasje limonade, kennis gemaakt worden met de nieuwe speltakken. 

Voor de leiding was er na afloop (en het opruimen) nog een gezellige borrel gepland, waar de nodige zomerkamp verhalen werden opgerakeld.


Istari goes Herefordshire
Zomerkamp 2015 Cadenza Loodsen Bournemouth Engelan...